Máme vítěze první soutěže z našeho IG profilu

21. 6. 2021

Výhercem se stal Jiří Polák, kterému gratulujeme a posíláme knihu Listopád s podpisem Aleny Mornštajnové.
Soutěž na našem IG profilu

16. 6. 2021

Na našem IG profilu @dameknihucz probíhá do 20. června soutěž o podepsanou knihu Aleny Mornštajnové Listopád. Sledujte profil a napište správnou odpověď do komentářů příspěvku. V pondělí vylosujeme výherce.


Už máme vítěze první soutěže z našeho FB profilu


Výherkyní se stala paní Markéta Schwarzbecková, které gratulujeme a posíláme poukázku v hodnotě 1000 Kč. Katalog Nejlepší knihy dětem vychází od roku 2013.

1. 6. 2021

Od dnešního dne si na tomto webu můžete zakoupit dárkový poukaz na knihy a potěšit tak vaše přátele, rodinu či kolegy originálním a osobním dárkem.

A protože my bychom rádi udělali radost vám, nabízíme možnost si o poukaz na čtení v hodnotě 1000 Kč zasoutěžit!

Pokud se chcete zapojit do soutěže o dárkovou poukázku DÁMEKNIHU.CZ v hodnotě 1000 Kč, napište nám do úterý 8. června do 18.00 na e-mailovou adresu sckn@sckn.cz odpověď na následující otázku:

Od jakého roku vychází katalog Nejlepší knihy dětem? Do odpovědi uveďte:

- Jméno a příjmení

- Telefon, případně e-mail

Výherce bude pořadatel soutěže SČKN losovat ze správných odpovědí, každý se může účastnit pouze jednou.

Dárek ke Dni dětí? S výběrem pomůže katalog Nejlepší knihy dětem

1. 6. 2021

Katalog Nejlepší knihy dětem přináší od roku 2013 praktický a užitečný přehled pro rodiče, školy, knihkupce i knihovníky. Pomáhá s výběrem vhodného čtení, které zaujme děti od 2 do 15 let. Dosud byl vydáván jednou ročně, nicméně vzhledem k mimořádné situaci na knižním trhu letos vyjde hned dvakrát. K 1. červnu, tedy Mezinárodnímu dni dětí, bude v online podobě dostupná jarní edice upozorňující na původní knižní tvorbu ze závěru roku 2020 a počátku roku 2021 a v plánu je též podzimní vydání tohoto výběru. Za období podzim 2020 / jaro 2021 tak katalog představí 32 titulů, z nichž mnohé jsou nominovány na prestižní ocenění Zlatá stuha a Magnesia Litera. Aktuální online katalog spolu s jeho předchozími ročníky zájemci najdou na internetové adrese www.nejlepsiknihydetem.cz.

Otevíráme stránky DÁMEKNIHU.CZ!

31. 5. 2021

Přemýšlíte nad vhodným a osobním dárkem, kterým byste potěšili vaše blízké? A už zase na poslední chvíli? Už od zítřejšího dne si na našich webových stránkách www.dameknihu.cz můžete vybrat z graficky zajímavých dárkových poukázek na knížky nebo si ve speciálním editoru můžete sami navrhnout vlastní podobu poukázky v libovolné hodnotě.

Poukázka není limitována výběrem knihy v konkrétním knihkupectví, ale jelikož je vytvořený Svazem českých knihkupců a nakladatelů jako oborová poukázka, poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v rámci partnerských knihkupectví téměř po celé České republice.

Při tvorbě poukázky se lze inspirovat knižními tipy nebo aktuálním žebříčkem nejprodávanějších knih. Ambasadorem našeho projektu Dámeknihu.cz se stal člen Činohry Národního divadla, herec a muzikant Igor Orozovič. Poukázka není limitována výběrem knihy v konkrétním knihkupectví, ale jelikož je vytvořený Svazem českých knihkupců a nakladatelů jako oborová poukázka, poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v rámci partnerských knihkupectví téměř po celé České republice.