Košík

Dárková poukázka dameknihu.cz

Vybíráte dárek na poslední chvíli? Hledáte překvapení, které bude určitě oceněno? Chcete potěšit své blízké knížkou, ale nejste si jistí, kterou zvolit? Pořiďte knižní dárkovou poukázku v libovolné hodnotě na www.dameknihu.cz.

Dárek můžete přizpůsobit „na míru“ obdarovanému: na výběr máte mnoho nápaditých motivů, které lze doplnit o věnování nebo jakýkoli osobní vzkaz. S poukázkou si můžete také pohrát a v jednoduchém editoru ji celou vytvořit dle vlastní fantazie, třeba s vlastními fotografiemi. Osobitý dárek pak můžete obdarovanému nechat zaslat elektronicky, nebo si lze objednat dárkové balení a doručení papírové poukázky až do domu.

Dárkovou knižní poukázku z Dámeknihu.cz je možné uplatnit 12 měsíců od zakoupení. Poukázka není limitována výběrem v konkrétním knihkupectví, ale jelikož je vytvořený Svazem českých knihkupců a nakladatelů jako „oborová poukázka“, poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v partnerských knihkupectvích téměř po celé České republice. Poukázky jsou využitelné jak pro jednotlivce, tak i pro školy, neziskové organizace, úřady či firmy.Výhody dárkové poukázkyInspiraceSvaz českých knihkupců a nakladatelů je přesvědčen, že je třeba aktivně hledat nové cesty jak uchovat a podporovat zájem čtenářů, zákazníků knihkupectví. Naším příspěvkem k inovaci knižního trhu je projekt oborové knižní dárkové poukázky. Grafickou stránku projektu vytvořil a vizuální atraktivitu celému projektu vdechl výtvarník Jan Augusta, za programátorským řešením stojí David Podhůrský.

Děkujeme za nezištné poskytnutí písma Splendid Františku Štormovi a za písmo Bistro Tomáši Brousilovi.

Cílem projektu dárkové poukázky je rozšířit trh s knihami a do knihkupectví přivést nové zákazníky. Svazová dárková poukázka nenutí obdarovaného k nákupu v konkrétním knihkupectví, ale poskytuje mu možnost volby, které knihkupectví zvolí.

Dárkové poukázky jsou určeny individuální klientele, ale mohou je využívat také zaměstnavatelé, školy, úřady apod.Materiály ke stažení